تبلیغات
كورش بزرگ - مطالب مهر 1385

خداوند این كشور را از شر دشمن ، خشكسالی و دروغ محفوظ نگه دارد

پنجشنبه 27 مهر 1385

پاسخ به یک حرام زاده :

نویسنده: REZA   طبقه بندی: عمومی، 

با سلام خدمت تمامی دوستان امروز آمدم تا برای آخرین بار با یک نفر که مدتی هست که به این وب لاگ می آید و به کورش بزرگ مردم فارسی و در اقدام جدیدش حتی به فردوسی نیز توهین نموده را بدهم . ولی این بار من نظرات این شخص را قبل از پاک کردن برداشته و در فایل متنی که در پیوست این مطلب می باشد قرار دادم تا اون دسته از عزیزانی که می گویند نباید توهین کرد بخونند شاید که قانع بشند .
موجود احمق که با نظرات خود چیزی را جز این که تو یک حرام زاده ای به اثبات نرساندی طرف حساب من تو هستی پس خوب گوش کن این لجن این را بدون که کورش بزرگ و زبان فارسی و فردوسی به اندازه کافی دلیل و مدرک دارند تا تو کم وجود نخوای در مورد این موضوعات صحبت کنی ای بی وجود احمق حرام زاده آیا تا به حال نگاهی به کتاب های تاریخی نینداختی که این چرت و پرت ها را در مورد کورش بزرگ میگی احمق نیازی نیست به تاریخ نویسان فارسی رجوع کنی برو و کتاب تاریخ نویسان یونانی را مطالعه کن تا نیای و بگویی که کورش جلاد بود و پسر سفیر توران را سر برید . در مورد سرنوشت که برای کورش نوشتی باید بگم که این سرنوشت کورش بزرگ نیست و نمی دانم مال کدام انسانی می باشد در مورد اهانت تو به فردوسی هم باید بگم فردوسی کسی نیست که من بخواهم از اون دفاع کنم فردوسی را همه می شناسند و دیگر نیازی نیست که من توضیح بدم در مورد آخرین نظر هم باید بگم که در روزگاران قدیم ازدواج خواهر و برادر نه تنها در ایران بلکه در مصر و یونان نیز رواج داشته که متاسفانه این امر بعد از داریوش بزرگ بین شاهان ایرانی رواج داشته آن هم به این دلیل که نسل پادشاهی از خانواده خود خارج نشود . در آخر هم باید بگم که حرام زاده دیگر هر چه نظر بدی پاک می شود و این آخرین پستی بود که در مورد تو می نویسم چون تو لایق نیستی که من جوابت را بدهم .
در آخر هم از همه عزیزان بابت به کار بردن این حرف ها معذرت می خوام ولی آگاه باشید که تمامی این حرف ها نیاز این شخص بوده و چیزی زیاد تر از حد نبوده .و یک خبر دیگه اینکه  دوستان به تازگی عزیزی برای من مطالبی فرستاده که پس از بازخونی در این وب لاگ قرار می دهم .

تُل تخت در شمال پاسارگاد
اقدامی خوب از مسئولان همیشه در خواب میراث فرهنگی . ولی باز هم جای تقدیر و تشکر دارد از آن دسته از دوستانی که با چنین اقدامی فرهنگ کهن و پر افتخار ایران عزیز مورد کاوش قرار می دهند نتیجه و حاصل این کاوشها برای مردم امروز و نسل اینده مفید است تا همیشه آگاه باشند که در کشوری کهن با تاریخی پر از افراد بزرگ زندگی می کنند و دیگر شاهد آن نباشند که ترک و تازی ادعای حکومت بر سرزمین ایران را داشته باشند و ایران و زبان فارسی را زیر سوال ببرند به امید ایرانی آری از ترک و تازی زنده باد ایرانی آباد و آزاد.
 
40 سال پیش دیوید استروناخ آخرین باستان‌شناسی بود كه در مجموعه جهانی پاسارگاد به كاوش‌‌های باستان‌شناسی پرداخت. اكنون پس از گذشت این دوران هیات ایرانی و ایتالیایی كه پیش از این 3 فصل كاوش را در تنگه بلاغی به پایان برده‌اند، تُل‌تخت را برای از سرگیری كاوش‌های باستان‌شناسی در پاسارگاد انتخاب كرده‌اند.
برای خواندن ادامه خبر بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید .

ادامه مطلب

شنبه 1 مهر 1385

جواب به چند احمق :

نویسنده: REZA   طبقه بندی: عمومی، 

با سلام خدمت همه عزیزان امروز که داشتم وب لاگ چک می کردم متوجه شدم که یک احمق نظرات بیخودی داده که من همه را پاک کردم به جز دو عدد و دلیل برای پاک کردن این بود که این فرد نادان و احمق به کورش بزرگ و دین زردتشت توهین کرده بود .
یک صحبت برای این دوست احمق دارم و می خوام با زیون خودشون با این فرد صحبت کنم :
آهای گوساله بزدل اگر نظر میدی یک ردی هم از خودت بزار تا بتونم جوابت بدم اخه تو که مرد نیستی و میترسی که یه ردی از خودت بزاری چگونه ادعا استقلال می کنید اصلا ما ایرانی هم جقدر بدبختیم که لجنی مثل تو و امثال تو صحبت از استقلال می زنند اون روز را به خواب بیبینی که آذربایجان از ایران جدا بشه . در ضمن حیوان کی گفته آذربایجانی ها الن یا بلن که تو می گی همیشه فارس ها این عقیده رو داشتند . و در مورد زر بیخودت در مورد کورش بزرگ و دین زردشت باید بگم که برای اثبات وجود این دو موضوع به اندازه کافی منبع و مدرک هست که دیگه نیاز نمی بینم به تو موش کثیف توضیحی بدم .  صحبت نهایی گوساله اگر چیزی در چنته داری رو کن چرا اسم شاهنامه را میاری آخه شاهنامه چه ربطی به تو داره نکنه می خوای بگی فردوسی ترک بوده یا اینکه شاهنامه به زبان ترکی بوده ای بابا همین چیزها رو میگی که مردم میگن خری دیگه . در آخر هم عرض کنم که گوساله جان این جواب آخر من بود و دیگه تو رو لایق این نمی دونم که پستی در موردت بنویسم الان همه مثل این بچه خوب برو تخمت بزار .

لینکدونی

نویسندگان

نظرسنجی

  آیا شما به نتیجه انتخابات اعتقاد دارید ؟آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :