تبلیغات
كورش بزرگ - می خواهیم زنده، زنگی کنیم :

خداوند این كشور را از شر دشمن ، خشكسالی و دروغ محفوظ نگه دارد

پنجشنبه 19 آبان 1384

می خواهیم زنده، زنگی کنیم :

نویسنده: REZA   طبقه بندی: تاریخی، 

سلام خدمت همه عزیزانی كه همواره به این وب لاگ سر می زنند امروز مطلبی از دوست عزیزم آریامنش بدست آوردم و برای شما می گذارم  تا كه شما ایرانیان بخوانید و بیدار شوید البته بیشتر صحبت من با هم سن سالهای  من است كه در خواب فرو رفته اند و نمی دانند كه چه می كنند ولی بدانید چیزی كه اكنون از دست می دهید پشتوانه فردای شماست پس نگذارید فردایی سست و بی پشتوانه داشته باشیم .
درود بر كورش و داریوش بزرگ
ننك بر دشمنان تاریخ ایران

اما واقعا این طور هست که سر ما کلاه نمیرود یا ما هر کجا پا میگذاریم زمین از عدل فریاد سنگینی سر میدهد. به نظر شما جد ما( کورش و داریوش بزرگ) از دست ما راضی هستند. چرا از چنین پدرانی چنین پسرانی به وجود امده؟ بیاییم وجدان خود را خدای خود قرار دهیم و مردونه زندگی کنیم. کاری رو نکنیم و اگر میکنیم مردونه ان را انجام دهیم. تصمیمی نگیریم و اگر گرفتیم مردونه بگیریم. مرد باشیم و از قد و قامت و عاقبت کار نترسیم و جلوی ظالم رو بگیریم و حق ظلم دیده رو بگیریم. مردونه زندگی کنیم و مردونه بمیریم.به قول معروف جوری زندگی کنیم که همان گونه که وقتی دنیا امدیم همه می خندیدند در موقع مردن همه برایمان گریه کنند. اگر که حس میکنی از پس این کارها بر نمیای و همچین سخنانی بر تن تو لرزه نمیاندازد و وجدانت زنده نمیشه و اگر زنده شد زود خاموش میشود بدون که درنخست که انسانی ناقص هستی. و دوم این که غیرت نداری، اگر فکر میکنی که غیرت این هست که وقتی یک نفر نگاه به ناموست کرد بری یغش رو بگیری و کتک کاری کنی. نه باید بگویم که غیرت ما در اولویت کشورمان(ایران) هست. چرا که همین کشور حریمی هست برای پرستش ناموس خود، چرا که اگر این حریم نبود مثل امریکایی ها ناموسی وجود نداشت. پس باید در نخست فکر ناموسمان ایران باشیم. ما میخوایم ب مثل بزگانمان زندگی کنیم نه مثل عربها مرده باشیم. چرا که عربها زنده نیستند، به نظر شما کسی که عقل خود را کار نمی اندازد و فکر نمی کند و به قول معروف فقط فکر شهوت و شکم هستند زنده هستند. البته ما با رفتارمان چنین اهدافی رو به کرسی میشونیم. اهدافی که امریکا با قبول هزینه ی غیر قابل تصوری دارد ان را پیاده می کند. ایا تا به حال با خود اندیشیده اید که چرا اسرائیل میات و هزینه ی ده سال پخش شبکه های سکسی را در ایران قبول دار میشه، ولی در کشور خود نگاه کردن به شبکه ی سکسی یک جرم سنگین محسوب میشه. و چرا افغانها را تشویق به کاشت خشخاش میکند.(البته به طورغیر مستقیم). من حال جواب این سوالات رو میدهم. یک کشور اگر بخواهد زنده باشد باید جوانان ان کشور ان را زنده نگاه دارند. حال اگر کشوری جوانانش دچار چنین برهاناتی شود چگونه میتواند زنده باشد. یه خواهش دارم که اگر در خانه ماهواره دارید به ان فقط به عنوان یک سرگرمی نگاه کنید چرا که اگر بیشتر از یک سر گرمی از ان توقع داشتید دچار اختلال در روحیتان میشود(همان تهاجم فرهنگی) و مثل قرص خوابی میمونه که تورو به خواب غفلت میبره.

حال بیایم و بلند بگویم خدایا ما را کمک کن تا زندگی کنیم.(زندگی مردانه)

من از همین امشب پیش وجدان خود قسم میخورم که مردانه زنگی کنم تا روح جدمان(کورش و داریوش بزرگ) را زنده کنم. تو هم با من هم پیمان شو.

ایران نامی نیست که با زبون ساده توان او را صدا زد. باید او را با فریاد و با غرور فریاد زد تا لرزه بر تن همه اندازد. باید داد زد که ما اریایی هستیم، نژاد برتر دنیا، ما زنده هستیم، ما زندگی میکنیم. ما مثل جد خود کورش بزرگ خواهان عدل و داد هستیم، ما هر جا که حقی از کسی ضایع شود ان را پس میگیریم. هر کجا پا میگذاریم زمین از عدل ما میلرزد و توان این همه سنگینی را ندارد.  ما از نواده های داریوش بزرگ، قدرتمند، با فکر، دارای چشمانی باز و با اراده هستیم. سکوت مال ما ایرانیان نیست ما همیشه در همه صحنه ها بودیم هیچ وقت سر ما کلاه نمیرود.

لینکدونی

نویسندگان

نظرسنجی

  آیا شما به نتیجه انتخابات اعتقاد دارید ؟آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :